| broscutsaaa a întrebat:

Deciiii...am inceput sa ies pe afara cu prietena mea, iubitul ei, si cu fostul meu prieten care ca din minune e verisorul iubitului prietenei mele (sper ca nu v-am zapacit).

Si ne-am strans intr-o gasca. Cu totii glumeam intre noi totul frumos. Eu am inceput sa ma bat in gluma cu un baiat, si fostul meu prieten i`a zis ca `daca da dracu sa se atinga de mine nu stie ce`i face`laughing

Eu stateam in picioare fiindca era foarte rece jos, iar la un moment dat am spus ca ma dor picioarele, iar el s`a oferit sa`mi faca loc langa el.

Se uita la mine cand nu eram atenta, ma cheama pe strada cat mai des (ceea ce el nu face cu o fata, este mult prea orgolios. iar varul lui si prietena mea mi-au propus sa ma impac cu el.

Problema estee...de unde sa stiu eu daca el mai vrea sa ne impacam? Pt ca eu niciodata nu o sa-i cer asta. Si nici el nu cred ca o va face, fie ca vrea, fie ca nu.

Ce fac? :-s

6 răspunsuri:
| broscutsaaa explică:

Cat mai multe pareri big grin
Dau funditahee hee

| broscutsaaa explică:

Pai. tocmai acum am venit de afara. [ mentionez ca nu am stat cu el afara ] si eu stau in fata unui magazin, iar el era acolo.

Nu am dat un salut sau nimic, fiindca era intr-o discutie cu cineva si nu mi se pare. frumos sa-l deranjez. si a fluierat si m`a intrebat daca stau cu ei.

L`am refuzat si i-am spus ca trebuie sa intru in casa. nimic mai mult. big grin

| broscutsaaa explică:

Multumesc foarte mult pentru sfaturi.
Inca nu m`am impacat cu el, dar ceva ceva tot a iesit.hee hee
>big grin

| faranume a răspuns:

Nu stiu...:-sigur te mai iubeste, vorbiti... poate ii trece si orgoliulwinking

| hubbelllllll a răspuns:

laughing nehotarati sunteti ma laughing eu cred ca va face el primul pas poate ca nu ti va spune " vrei sa te impaci cu mine " dar un sarut poate rezolva totulwinkinglasa cuvintele faptele vorbesc de la sine. Daca chiar vrei sa te impaci cu el... atunci cand te invita undeva nu refuza pentru ca el va crede ca nu vrei sa mai ai nimic cu el,, parerea meahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te dai pe langa el ca si el nu are tupeu sa mearga la o fata chiar asa eu sunt alfel