| smileysmiley a întrebat:

Descrieti primul sarut :X
Cand, cum, unde, cu cine big grin tongue

5 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

La 12 ani, a fost un simplu sarut french, pe strada mea, cu un baiat (logic).laughing

| Alisa a răspuns:

Cu actualul iubit love struck. In decembrie, anul trecut, in autobuz, eu stateam pe scaun, si el s-a ridicat, am crezut ca ma va pupa pe obraz, dar de fapt el a inceput sa ma sarute, se facuse coada in spatele lui, astepta lumea sa urce in autobuz si nu putea ca el bloca toata intrarea laughing. Toata lumea se uita la noi laughing pfff...

| larrii a răspuns:

Pe 6 februarie /french/pe o banca [iarna] /cuuu... un baiatbatting eyelashes love struck a fostt.prea frumos day dreaming

| alexandra_6462 a răspuns:

Un sarut ca al meu nu vei mai intalni : Era vara aveam 12 ani si era undeva la ora 10:00 eram cu fetele in sat la bunici si ne jucam la banca adevar, provocare, procent sau val.Baiatul pe care eu il placem era asezat pe banca vecinului si statea de vorba cu 2 baieti, noi stiam unu de altul si ca ne placeam foarte mult dar mai era o fata care il placea si de frica sa nu il pird in favoarea ei am nascocit un plan. Cand prietena mea m-a intrebat la joc ce as dori sa aleg am ales val, fiindca stia planul prietena mea m-a pus sa il sarut pe baiatul de care in place, imi era asa rusine dar i-am luat inima in dinti si l-am chemat. A venit si eram la intuneric toate fetele ne priveau eu l-am prins de mana si incet m-am apropiat de el, iar el mi-a anticipat miscarea si ne-am sarutat toti au ramas socati iar eu am sintit cum inima mea batea in aer mi s-a oprit respiratia credeam ca timpul s-a oprit si suntem numai noi pacat ca relatia s-a terminat apoi dupa 7 luni, dar nu pot sa uit.

| ellabutterfly a răspuns:

La 16 ani... cu unul dintre cei mai populari tipi din liceu blushing
In fata discotecii... pe la vreo 2:30 big grin
Sub cerul plin de stele... Afara nu mai era nimeni...
Nu ma asteptam sa ma sarute laughing Muream de emotie...
Si s-a apropiat de mine si mi-a zambit... Si a inceput sa ma sarute... Am inchis ochii din istinct big grin
M-am speriat ca naiba cand a bagat limba ca nu stiam ce trebuie sa fac laughing))) Dar a fost atat de bland si tandru cu mine love struck ca totul a iesit perfect love struck
Mai tin minte si acum privirea aceea ce o avea love struck