| 熊Panda熊 a întrebat:

Despre ce ați vrea sa se vorbească intr-un vlog? Am multe idei, dar poate îmi mai dați și voi

3 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Mie personal imi plac videourile gen TOP 10 nu stiu ce, dar ceva ce gasesti mai greu, nu la primul click pe google.
Mai sunt interesante si videourile gen 5 TIPURI DE...

Pe mine cel putin ma plictisesc videourile in care un om sta 10-20 minute si vorbeste despre anumite subiecte si videourile cum sunt ale lui Ilie, cu daily-vlog... pur si simplu nu m-au atras niciodata.

| FaraNumePls a răspuns:

Ministerul asta de ca"**t

| NAT0 a răspuns:

Orice original dar la început. aștepți să fie un scandal, cum a fost cel cu Zmenta și scrii și tu în titlu că vorbești despre scandalul respectiv și stai de partea unde sunt mai mulți ca să aduni vizualizări și abonați. Ăăă, ai putea să vorbești despre orice care are legătură cu zilele noastre. Adică uite, luni și marți nu se fac ore. Adică mai pe scurt, știri.laughing Însă este o pierdere de timp dacă nu ai bani să bagi în promovări. Poți să faci un canal bazat pe miștouri că sunt destul de căutate la câți triști sunt pe pământ.laughing
Altceva nu mai știu. :c