| Aleeeeeeee a întrebat:

Despre ce subiecte as putea discuta pe mess cu colegii, prieteni, baiatul pe care il plac [ love struck ]?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sincer nu știu, pe mine personal mă obosește modul ăsta de comunicare ca de altfel și mobilul.
Ieșiți la plimbare, vizite la domiciliu unde puteți face teme de școală, vizionarea de filme, etc.
Pa, pa.

| AlerimxD a răspuns:

Şcoală (colegi, profesori, materii preferate), natură, hobby-uri (cărţi, filme, dans, colecţii), prieteni, familie, preferinţe, cel mai ciudat/amuzant/trist lucru pe care l-ai făcut sau ţi s-a întâmplat, misterele universului etc.
Găseşti tu ceva potrivit! Xoxo.

| Crisstina a răspuns:

Ce intrebare aiurea... si pentru astfel de lucruri ai nevoie de sfaturi? copii din ziua de azi nu mai stiu sa se descurce singuri! La 13 ani ai tai (mai mult nu cred ca ai) despre ce ai vrea sa vorbiti daca nu despre lucruri clasice cum ar fi anumite intamplari, animiti profesori... una, alta.