| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a întrebat:

Din cat in cat timp trebuie sa ii fac vaccinuri unui Bichon(CAINE), pentru ce si cam cat ar costa fiecare. Cel mai bun primeste funda

1 răspuns:
| rater1994 a răspuns:

Salut eu am caine Bochon pe situ un fel de corcitura sa zic asa la cainele il duc la vaccinat aproape din an in an deci nu trebuie sa-ti faci griji cu el si costa cam in jur de 30Lei cam scump...stiu dar aste e dar mai bine decat sa pateasca ceva cainele sa turbeasca sau sa se inbolnaveasca cine stie oricum cel mai bine sa faci asa o data pe an asa ii fac si la cainele meu bine adica il duc laughingla vaccinat