| emaalexandra97 a întrebat:

Din ce material a-s putea sa-mi fac un costum de sirena in asa fel incat, atunci cand se uda, sa nu se vada picioarele(sper ca intelegeti), iar in partea de jos a inotatoarei, nu stiu ce a-s putea pune, pentru ca nu am labe dinacelea de scufundatori si nici nu stiu de unde a-s putea sa-mi cumpar.va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Jeny1 a răspuns:

Material argintiu-metalizat, găsești la magazine cu material-cupoane, unde sunt perdele... Poți să ai cizmulițe argintii.