| Khizarix12 a întrebat:

Din punct de vedere gramatical este bine scris?

Eu sunt ursulețul tău acum, iubitul tău a crezut ca te-ar face fericită dacă m-ai avea așa ca uite-mă aici. Mi-a dat scrisoarea asta sa ți-o dau dar eu nu prea știu cum sa scriu așa că eu i-am zis ce să scrie.
Sper ca iți place de mine, el mi-a spus ca o sa ai grija de mine dar si eu i-am promis ca atunci când tu dormi eu o sa am grija de tine când el nu este acasă. O sa te protejez pentru ca iubitul tău Bogdan m-a salvat si a avut grija de mine pana am ajuns la tine. Daca tu o sa ai grija de mine si eu de tine.
Am uitat sa iți spun, el te iubește foarte mult si ar face orice pentru tine sa nu uiți asta niciodată.

2 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

Cu exceptia unor semne de punctuatie care ori lipsesc, ori sunt folosite in mod gresit, da, este corect.

| Migurib999 a răspuns:

E corect gramatical