| paupaulapaulina a întrebat:

Din punctul vostru de vedere cum considerati ca veti arata peste ani si ani si cu ce va veti ocupa... Astept raspunsuri. Pentru cel mai original dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

Peste cativa ani ma vad mai matura, mai linistita (sper), cu un caracter mai alb si ocupandu-ma de parintii mei si de viitorii copi si viitorul sot. Nimeni nu va ramane tanar pe exterior, dar in interior mereu vom avea un suflet de copil.

1 răspuns:
| DanielJackson a răspuns:

La modul serios? pai in Romania... voi arata un batranel singuratic, sarac, locuind la tara, privind pierdut apusul cu 2 capre ce nu prea dau lapte, fasole pe peretii bordeiului, un strat de ceapa in jurul la buda, si o gradina rustica, cu plante salbatice in toata curtea. sper ca v-a placut descrierea, dar cam asa se vede viitorul in momentul asta.