| anonim_4396 a întrebat:

Diseara as vrea sa port o fusta tricotata albastra, o pereche de colanti maro si o pereche de cizme negre cu toc.intrebarea mea este ce bluza sa iau?(model si culoare). dau funda pentru cea mai buna accesorizare

Răspuns Câştigător
| LadyBee a răspuns:

Eu zic ca la o fusta ca a ta ar trebui o bluza neagra sau maro...ca material bumbac...
dar sincer eu as combina fusta albastra cu niste colanti negri nu maro,vezi tu albastru si maro nu prea merg thinking adica asta e parerea mea si nu vreau sa te supar
eu in locul tau mi-as lua o bluza neagra,fusta albastra cu colanti negri si cizmele si mi-as lua un accesoriu dragut, un colier haios, sau o esarfa.
sper ca te-am ajutat
Craciun Fericit :*!

2 răspunsuri:
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Ar fi bine sa porti o bluza culorii colantilor se va asorta super... sa nu fie de lana pentru ca deja ai fusta de lana si vei parea prea de la tara, insa daca nu ai o bluza culoarea colantiilor incearca o bluza neagra ca cizmele (sa nu fie albastra bluza), ca accesorii ar merge bine niste cercei culoarea fustei sau a bluzei dar e preferabil al fustei, poarta una sau mai multe bratari nu conteaza daca sunt prea mari sau prea mici din moment ce porti lana va da bine orice la accesorii si ca lantisor incearca lanturi mari xxl succes sper ca te-am ajutat Funda?batting eyelashes

| Damii a răspuns:

Poate o bluza Orange, galbena sau chiar rosie...Si ai putea adauga un colier ceva, sau niste margele mai moderne big grin