| Andreuta12 a întrebat:

(Doar pentru fete) De la ce varsta fumati? Cea mai precoce primeste fundita de la mine

Răspuns Câştigător
| HaHa_8983 a răspuns:

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu fumez. E un viviu care nu`ti face niciun bine, ba chiar iti face mult rau, din toate punctele de vedere.Costa mult, iti strici plamanii, iti scurtezi practic viata, hainele au un miros insuportabil, faci rau si celor de langa tine si cate si mai cate.De aceea nu am fumat, nu fumez momentan si nici nu voi fuma vreodata

| MimiPopescu a răspuns:

Pe bune? Cea mai precoce primeste funda? Hai ca asta e tare. Eu fumez de la doua luni. Fumatul e un moft. Fara fumat poti trai si poti trai chiar bine. Frate, sunt unele persoane care ar face orice pentru niste plamani sanatosi si altii isi distrug vocea si plamanii cu asa ceva...Mare porcarie! Asta e punctul meu de vedere.

| georgyanahhhhhh a răspuns:

Nu fumez. tu?

| dyenutsa_9387 a răspuns:

Nu fumez.Tuh?