| Loriiiicel a întrebat:

Doare rau daca imi fac un pierce asa:http://mommywhatsthat.blogspot.com/2009/08/i-mentioned-m y-smiley-piercing-in-my.html?

3 răspunsuri:
| Daniella a răspuns:

Buna!
Stiu pareri foarte diferite de la persoane care si-au facut pierce. Unii spun ca nu simti absolut nimic, altii ca simti doar o intepatura.iar altii ca doare foarte rau.Si bineinteles ca parerile continua.Depinde de organismul tau, de organismul fiecaruia.Degeaba iti spun eu ca nu doare, si tu te duci convinsa ca nu vei simti absolut nimic si de fapt te va durea rau. Daca esti asa hotarata, aduna pareri de la prieteni ca sa iti faci idei si du-te si da-ti unul.Pana la urma iti gauresti pielea, mi se pare cam imposibil sa nu simti nimic.

| Bulinăăă a răspuns:

Mi se pare mie sua e pircing smiley? pentru ca nu merg elinkul. daca e dinacela pai. nu doare pe moment dar ziua urmatoare da doare si... te speli foarte greu pe dinti.

| deeabubu0409 a răspuns:

Tocmai azi mi am făcut unul dacă știi unde trebuie pus nu doare deloc.Ai grija la vene, fa ți un semn dinainte sa ți bagi acul in piele sa fii sigura ca îl faci unde trebuie.