| Larisuk128 a întrebat:

Doi baieti, unul care pe te iubeste, unul pe care il iubesti dar el nu te iubeste, amandoi sunt in pericol de moarte, poti salva doar unul dintre ei, pe cine?

Răspuns Câştigător
| Aηdяєєa a răspuns:

Cred ca as incerca sa-i salvez pe amandoi si daca nu reusesc, il salvez pe care-l apuc. Daca se nimereste baiatu care nu ma iubeste ..sigur ma va iubi dupa ce i-am salvat viata.hee hee

6 răspunsuri:
| metalheart a răspuns:

Parerea mea? as incerca sa-i salvez pe amandoi, iar daca murim toti 3...soarta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-as salva, sunt baieti si stiu sa inoate

| ShadeAdda a răspuns:

L-as salva pe cel care ma iubeste, daca nu as putea sa-i salvez pe amandoi laughing

| Aηdяєєa a răspuns:

Multumesc pentru Funda.

| 69dacăvrei a răspuns:

Pe cel care ma iubeste.

| MUSIC10is10LIFE a răspuns:

Cel care te iubeste cu adevarat.