| AnemonaP a întrebat:

Doresc sa fac 2 facultati :,, Facultatea de arta decorativa si design"-la design si,, Facultatea de Litere si Limbi Straine"-la spaniola, acestea in Bucuresti, cam cati ani dureaza fiecare? sau sa le fac pe amandoua in acelasi timp? Funda+vot

P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Deenniissa a răspuns:

Poi facultatea de arta si decor ar dura cam 3-4 ani, iar cealalta nu stiu, dar ar putea si 5, daca este o facultate la care nu trebuie a fi neaparat prezenta la toate cursuriile in fiecare zi, ai putea sa le faci pe amandoua odata dar pentru asta iti trebuie niste foi(documente, chestii aprobate) suplimentare.

1 răspuns:
| demonangel37 a răspuns:

4 ani dureaza fiecare facultate din cele precizate de tine.