| Anne2000 a întrebat:

Dragi prieteni ajutor! Am un virus pe facebook care nu-mi da pace deloc. In fiecare zi mi se distribuie un link foarte urat. Va rog mult ajutati-ma nu vreau sa renunt la contul meu de facebook. Ajutor dragii mei. Uitati contul meu de facebook: https://www.facebook.com/ZugravuAna
P.S. Primiti funda daca ma ajutati cat mai repede ca sa stiu daca trebuie sa-mi fac alt cont de facebook.

1 răspuns:
| DeeaV a răspuns:

Cauta in aplicatii, le gasesti pe pagina de newsfeed sub avatarul tau, pe partea stanga (apps) dezinstaleaza tot ce nu cunosti si ti se pare dubios.