| Alexăndruţaa a întrebat:

Dragii mei :X. Dupa cum stiti v-am ajutat de multe ori, iar acum o intrebare mai nebuna, la care atept sa`mi raspundeti big hug
sunt o fata de 12 ani. stau uneori in pat si ma gandesc la tot felul` de lucruri [minuni care nu se vor intampla niciodata] si apoi tresar bucuroasa si ma simt ca un fel de vedeta. Imi puteti spune de ce :O?

si inca ceva. mereu cand ma uit la Disney Channel [filme de familie] cum era "cadet chelly" imi vine sa fac si eu ca aia laughing si sa dau ordine. De ce?
tin sa mentionez ca sunt foarte copilaroasa si mereu sunt distrasa si distrata love struck.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu sunt aproape la fel ca și tine! Stai liniștită, e perfect normal! Pe măsură ce te vei maturiza, vei scăpa de acel comportament. Însă din ceea ce ai zis că faci se poate deduce că te ajută foarte mult și îți dezvoltă latura creativă. E perfect normal și acest comportament va trece cu timpul, vei fi mai ocupată și vei avea alte activități și priorități zilnice. Nu încerca să te schimbi, așteaptă să treacă anii frumoși ai copilăriei și cu timpul acest comportament se va desprinde de la sine din viața ta. Vacanță plăcută! Pa!

11 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Cand eram de varsta ta si eu faceam la feloh go on Mai trebuie sa treaca vreo 2 ani si o sa te schimbi. Eu inca mai stau si visez asa, dar la baietihee hee

| Marcelino a răspuns:

Filmele Disney sunt foarte tari, nu ratez niciunul. Si mai e energia aia a copilariei pe care adulti dupa ce fac 20 de ani nu o mai simtsad
Eu am 15 si incerc sa trag cat mai mult de timp:X.

| SiMpLa a răspuns:

Esti copil si de aiahappy am un frate tot 12 ani are si se comporta ca tine as ca stai linistita varsta e de vina pup

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Pai este varsta copilariei pe care trebuie sa o traiesti din plin si vad ca u o faci.sa fi copilaroasa e un lucru bunhappy...pana cand si eu desi am 15 ani ma uit la disney channel si sincer si eu o mai iau pe araturalaughing

| Me_5216 a răspuns:

Prea multa imaginatie. incearca sa o folosesti la ceva productiv... vei vedea ca peste cativa ani vei rade cand iti vei aminti de astawinking

| teodoram a răspuns:

Varsta isi spune cuvantulwinking

| LloOlLey a răspuns:

Si mie mi se intampla. dar cu timpul trecebig grin. ne maturizamlaughing. poate si un simt al talentului. o latura pe care tu nu o cunosti. poate esti talentata in artele actoriei si nu numai... iti place cum interpreteaza unii actori si probabil ca ti-ai dori si tu sa fii un actor la fel de bun ca ei. poate iti place sa si imitilaughing...sa stii ca nu`i un lucru iesit din comunlaughing. dar trebuie sa stii cum sa nu pari penibilabig grin. oricum nu cred ca te descurci ingrozitorlaughing. fa in continuare asta si poate vei merge mai departe. la actorie. poate peste cativa ani poti fi un actor smug

| ωєιя∂σ ℓα яαρσят a răspuns:

şi eu la fel! şi am cinşpe... bine cinşpe fără o lună. E normal la vârsta asta, adică eşti încă copil şi ai multă energie.Deci no worries şi profită de copilărie cât mai ai timp >big grin

| Lavu a răspuns:

Helloooooo! si eu st asalaughingcam nebunica de fel...

eu m-am obisnuit cu ideea...[an 13 anilaughing]

pana si aia de 15-17 ani se uita pe disney...ciudat.thinking nu am vazut filmul...cu ce era?:X:X

| Alexa_4801 a răspuns:

Cred ca ai prea multa imaginatie si prea multa energiehee hee

| PerfectDefect a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel laughing, iar dupa aia brusc ma loveste realitatea.