| GrandMastep a întrebat:

Duminica am intilnire cu o fata.
E prima mea intilnire si nustiu ce sa fac, despre ce trebuie sa vorbesc cu ea.
Va rog ajutatima, spunetimi si mie despre ce sa vorbesc cu ea.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Despre cele mai banale lucruri posibile. Despre cele legate de activitatea cotidiana. Nu incerca scenarii facute acasa deoarece nu se vor potrivi.

| T0T a răspuns:

Despre orice îți vine în cap.

| MskDesign a răspuns:

Fii tu insuti si cauta sa ai subiecte cu care sa o captivezi! Ai sa intrebi cam care ar fi aceste subiecte si am sa iti raspund ca femeia trebuie descoperita.

| Pool77 a răspuns:

Te rog, spune-i sa te invete gramatica... Te rog eu mult.

| RocKzZ a răspuns:

Pur si simplu fii tu insati. Nu iti pregati ceva de acasa, vorbesti cu ea despre lucrurile din viata de zi cu zi. Nu trebuie sa te imbraci ca la nunta. Ai grija doar sa n-o plictisesti laughing Funda? ^^

| Ania05 a răspuns:

Hmm pararea mea e ca nu trebuie sa iti pregatesti un discurs despre ce ar trebui sa faci sau sa nu faci...fi tu insuti si asa e cel mai bine. Lasa ca totul sa decurga normal. O sa fie ok ai sa vezi happy