| Ando1dul a întrebat:

Dupa ce am sters pozele din calculator(sterse si din recicle bin)le mai pot recupera cumva? exista vreun program cu care pot face asta? va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Eu nu am auzit, chiar sunt curios sa vad daca exista!

| Virtualu a răspuns:

Daca ai windows 7 poti insa la XP nu cred.
dai la start si scrii system restore si iti apare acolo mai sus, programu ala iti reseteaza toate configurarile pe care leai avut in urma cu 1 zi 2 zile o saptamana dar tu alegi cu cat timp sa-ti reseteze.

| Krystinutza23 a răspuns:

Da poti daca ai CCleaner! Daca nu ai CCleaner nu potiwinking