| gossipgirlxoxo a întrebat:

Dupa ce ati facut dragoste cu iubita/iubitul... ce s-a schimbat intre voi? Sau.se schimba ceva?

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde de ambii parteneri...

| cioko19 a răspuns:

Eu chiar dupa ce am facut-o chiar prima oara. tineam mult mai mult la el. Depinde de fiecare persoana. daca il/o iubeste. eu cred ca sentimentul va fi mai puternic. Dar daca o faci doar asa. nu stiu. eu zic ca atunci nu se schimba nimic tongue

| alexdop21 a răspuns:

Bineinteles ca se mai schimba ceva, la unii in bine altora in rau! Dar sa stii ca merita incercat! Cat despre el daca iti faci griji sa stii ca nu cred ca o sa se schimbe in rau! Asta daca nu te faci stea de mare in pat si asa ramai tot actul sexual

| romina_7963 a răspuns:

Daca ati facut o din dragoste, o sa va simtiti mai impliniti si mai apropiati unul de altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se schimba lucrurile in bine. Daca e o relatie serioasa, si exista sentimente. Te apropii de acea persoana, va cunoasteti mai bine din toate punctele de vedere. Sexul e important intr-o relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zice ca apar schimbari majore insa eu nu cred in asta, noi am ramas la fel pentru ca a existat de la inceput aceeasi iubire. Daca tu simti ca persoana respectiva merita atunci try it

| lul23 a răspuns:

Da, il iubesti si mai mult, relatia e mult mai apropiata si mai frumoasa.