| Park1Suin a întrebat:

Dupa Harry Potter vreau sa incep alta serie de carti la fel de buna.Ce-mi recomandati? Ceva fantasy?

Răspuns Câştigător
| Sxx a răspuns:

Poti sa incerci ''Jurnalul unui pusti'' de Jeff Kinney, acum nu stiu care este genul tauwinking incearca.

4 răspunsuri:
| geoka23 a răspuns:

Cine a infipt laleaua in branza!

| alledawn a răspuns:

Pai seriile: Jurnalele Vampirilor, Academia Vampirilor, Dizbozitive infernale, Instrumente mortale, Georgina Kincaid, Vampirii din Morganville, Cantecele Seramfinului, Micutele Mincinoase, Altfel de ingeri, Maximum Ride, Damnare, Atingerea lui Juliette, Eve.

| KateMiddleton a răspuns:

Eu tot imi fac planuri si vreau sa citesc:Instrumente mortale, Vampirii din Morganville, Jurnalele Vampirilor

| Lina1993 a răspuns:

Daca vrei ceva fantasy poti incerca " Nina -fetita celei de-a 6-a luni"
iti las aici un link : http://www.elefant.ro/......-9309.html

sunt vreo 5 sau 6 volume. Le-am citit cand aveam vreo 15 ani si m-au marcat intr-un mod placut :D