| Pιxxιε a întrebat:

E adevarat ca daca te ingrasi iti cresc si sanii?straight faceFunda pentru cel mai complexhappy

Răspuns Câştigător
| Pitika_5185 a răspuns:

Da,cu toate ca mie nu mi s-a intamplat si toate trecem prin faze gen "kg in plus si pe urma in minus".Nu ai observat ca fetele mai plinute se dezvolta mia repede in partea de sus?! Da oricum nu iti cresc sanii si daca e sa slabesti raman tot asa.Pur si simplu se acumuleaza grasime, iar daca mai slabesti... mai scad si sanii laughing) acum nu-mi spune ca vrei sa te ingrasi ca sa ai sanii mai mari happy Astept raspuns happy

5 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Nu "iti cresc" asa cum ar creste in mod normal.Adica, da, se maresc dar daca slabesti inapoi o sa revina la marimea initiala.Nu te gandi ca daca pui un kg o sa ai instant o cupa mai mare.

| bianca9422 a răspuns:

Da
dar iti cresc cu grasime laughing
mai bine deloc oh go on

| єℓєηα a răspuns:

Da, este adevarat...
Nu iti cresc sanii pentru ca se dezvolta mai repede sau ceva de genu`, pur si simplu se acumuleaza grasime si acolo, e ceva normal. happy

| coolestpageer a răspuns:

Depinde de la persoana la alta dar in general asa estetongue

| anonymus_1825 a răspuns:

Normal sanii cresc pana la aproximativ 20 de ani (depinde de caz)
apoi nu mai cresc decat daca te ingrasi, sau ramai insarcinata ori iei anticonceptionale (uneori)
grasimea nu se pune char uniform pe corp, dar in cele mai multe cazuri se pune picioare, fund sau sani.