| deliutza_7233 a întrebat:

E adevarat ca miley cyrus a pozat in playboy?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Am vazut pe un hi5 poze cu ea goala x_x

6 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Http://www.apropo.ro/showbiz/de-la-altii/miley-cyrus-in-playboy-7764346
Se spune ca ar poza,dar nu stiu daca a mai pozat intr-alte reviste, sincer nu m-as mira, deci copila asta si-a luat-o rau in cap de cand a implinit 18 ani,crede ca daca este majora poate conduce lumea aproape,daca as fi tatal ei as bate la ea,nu gluma,sa se invete minte,am auzit o gramada de stiri despre ea,nu stiu, chiar mi-e rusine. Whatever, it's her life.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu inca, dar este in vizorul lui Hugh Hefner si nu cred ca mai e mult.

| PuFuLeTe a răspuns:

Da e adevarat!straight face Si se mai spunea ca cica a fost vazuta cum fuma ierburii!happy Fundaa te rogg?:X

| puffika a răspuns:

Nu

| RaNdY3 a răspuns:

De fapt nu a pozat niciodata...tot ce ati vzut voi au fost poze facute prin IMAGESC MODIFIC.Adica poze md=odifica, am vazut si eu 1000. Dar posibil sa pozeze...

| norbybug a răspuns:

Noah da-mi linkul de la ala cu hi5