| dancapitan a întrebat:

E bine /ok pentru un baiat sa faca cursuri de Balet? trebuie inceput foarte devreme, sau merge si mai tz pe la 12-13 ani? si cam cat costa cursurile?

2 răspunsuri:
| squarehead a răspuns:

Probabil ai crede ca vei fi luat in ras daca faci balet pentru ca esti baiat... dar nu este chiar asa. Daca ajungi sa fi bun vei fi foarte respectat de cei din jurul tau.Pretul este aprox 80 lei pe luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff.balet? da ii ok...chiar dc is fata, da mi se pare ok... poti incepe de pe la 12-13 ani, esti inca mik. n'ai treaba, kursurile variaza cam intre 50-100 lei pe lunawinkingwinkingsper ca ti-am fost defoloshappy