| tinkerBELL_2566 a întrebat:

E ceva rau in a-ti cumpara si haine de la second-hand? Eu am cateva haine de la sh de care sunt foarte multumita si chiar unele colege ma intreaba de unde am haine asa dragute si iesite din tipare.Si cam acum un an am achizitionat si o gentuta vintage ce poarta un brand renumit si de care nu ma mai pot desparti asa de mult imi placehappy. Voi aveti ceva de la second >hand?

Răspuns Câştigător
| Selena54 a răspuns:

Sunt unele haine care sunt superbe! :X Eu mi-am luat acum vreo 3 ani o vestuta de blugi scurta cu fermoar pe o parte si e gen camuflaj :X Deci o adooor :X

Si nu am nimic in potriva hainelor second hand sau persoanelor care poarta. big grin Unele haine sunt mult mai frumoasa ca si in magazine si mult mai ieftine. big grin

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mai am lucruri, pentru ca imi plac foarte mult hainele vintage si numai pe acolo mai gasestihee hee.

| Loryoficial a răspuns:

Normal...am adidasi de fotbal.big grin

| Madalina1455684 a răspuns:

Buna.
Nu am haine de la second dar am o prietena care tot timpu cand aduce marfa la sh isi gaseste lucruri care ii plac si sunt si pe marimea ei.
In schimb mie nu prea imi sunt bune.
Dar acolo gasesti multe chestii mult mai frumoase decat in alte magazine.
Deexemplu aicea la noi in zona este un magazin sh unde un fas frumos pana in talie de pene gros este 50 lei fara nici un defect[doar atata ca nu e nou] si cam acelasi fas doar ca na cu eticheta in magazin este 150 lei.
Deci mie mi se par acceptabile preturile de la sh si gasesti si multe haine de firma si din material bun.
O prietena si-a luat o vesta Adidasi din fas in interior cu captuseala dinaia moale la 15 lei fara nici un defect si sincer eu in magazin nu am mai vazut veste cu captuseala de 5 ani.
Deci bafta la cumparaturi:*>

| malinutza89 a răspuns:

Eu personal nu dar am prieteni care au si arata ca noi noute si mai sunt si de firma pe deasupra si toate astea cu bani putini

| LOLanime1998 a răspuns:

Am si eu ceva lucruri de acoloSaptamana trecuta mama mi-a luat de la un second-hand o pereche de adidasi originali puma. Nu stiu de ce face tota lumea caz pe cestia asata pana la urma sunt tot haine doar ca de multe ori au o calitate mai buna decat cele de la magazinele unde se vand scump.

| izabella82 a răspuns:

Mi-am cumparat multe haine de pe www.bellafashionliving.com. Au produse ieftine si dragute.

| Mariaioanapeace a răspuns:

Hainele de la second sunt foarte tari se merita zic eu mai ales ca unele sunt de firma si foarte ieftine. uite un blog cu haine super ieftine si frumoasehttp://haine-idei-sentimente.blogspot.com/