| Boo a întrebat:

E cineva pe aici la liceul Nichita Stanescu Ploiesti? Cum e liceul?

36 răspunsuri:
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Buna:d
eu nu sunt din Nichita, dar am prieteni care invata acolo si mi-ai spus ca e cam greu:d
Iti recomand sa intri in Economic:d

| Cromasston a răspuns:

Si eu am intrat la Nichita, la stiinte sociale.Mai e cineva pe-aici care a intrat la acelasi profil? ...acelasi raspuns este scris tot de mine mai sus, dar am uitat sa ma loghez.big grin

| Allecss a răspuns (pentru Cromasston):

Eu sunt la stiinte sociale :-d!
Id : alexutu.alexutu1325

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invat in Nichita si mi se pare un liceu bun fata de celelalte licee din Ploiesti in sensul ca aici chiar se respecta materiile. Se fac ore, se invata, profesorii se implica. Daca vrei sa inveti ceva, sunt profesori experimentati, ce te invata, tu trebuie doar sa fii atent si sa depui putin efort. Depinde pe ce vrei sa te axezi, avem mate-info, stiinte ale naturii, stiinte sociale, filologie.
Daca vrei sa vii la liceu doar sa te distrezi, iti recomand altceva (poate Cuza, sau Mihai Viteazu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu invat in liceul acesta.si pot spune cu fericire ca este unloc minuant cu profesori exigenti dau de treab ain acelasi timp.si nu este ashea greu cum se spune.
Noroc actualilor boboci din acest liceuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu invat in liceul acesta.si pot spune cu fericire ca este unloc minuant cu profesori exigenti dau de treab ain acelashi timp.si nu este ashea greu cum se spune.
Noroc actualilor boboci din acest liceuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu invat in liceul acesta.si pot spune cu fericire ca este un loc minuant cu profesori exigenti dau de treab ain acelasi timp.si nu este ashea greu cum se spune.
Noroc actualilor boboci din acest liceuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... sper sa fie bine...eu aici am intrat pe stiinte ale naturii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Eu invat in liceul acesta.si pot spune cu fericire ca este unloc minuant cu profesori exigenti dau de treab ain acelasi timp.si nu este ashea greu cum se spune.

Noroc actualilor boboci din acest liceu"

Ce clasa esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrat la mate info... am o intrebare happy avem uniforma obligatorie!big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intrat la mate info in Nichita si vreau si eu id-uri de la viitorii mei colegi, daca se poate...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am intrat la nichita... mate-info happy
viitorii mei colegi daca vor sa vorbim dati add la : varcoalex@ymail.com ( va rog sa precizati cand dati add )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intrat la stiinte ale naturii.care mai sunteti lasati si voi id-urile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt acum in nichita si de abia astept sa vad cum e (ploiesti) la mate info simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am intrat la Nichita, la stiinte sociale.Mai e cineva pe-aici care a intrat la acelasi profil?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt boboaca la nichita[stiintele naturii]![colega cu crisuu, cred.] Abia astept sa vad cum e.id:angel_alexa06@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, si eu am intrat la nichita(ploiesti) filologiehappy...dk a mai intrat cineva akl add la crys_butherflywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am invatat acolo feritiva de mate infolaughing e ca draq la asa profil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am invatat acolo feritiva de mate infolaughing e ca draq la asa profil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
cineva pe aici la stiinte sociale? add : denisa_douapuncte_ics. doar daca sunteti la stiinte sociale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt boboc anul asta la Nichita la profil mate-info intensiv engleza big grin mai e cineva la acest profil?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce profil ai intrat bla bla?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai Mihaela, esti prost rau informata daca zici ca in nichita se intra cu 6-7 :*mai informeaza-te...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la mate info...bobokblushingdin cate am auzith, umpick km grew. da' merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super liceul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem uniforma la Nichitha?:O:O...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt si eu frumos rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun.Clasa 5 elgleza intensiv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte tare crede-ma eu invat aici e un pic cam greu dar

| mihaela_5389 a răspuns:

E bun! Se intra cu media 6-7tongue.succes.viitor boboceldevil!>big grin

| Cicorel a răspuns:

Este foarte tare la nichita, profesori de treaba, se face carte. Totul este bine si frumos. Cine are intrebari sa dea add la : radualexandrucosmin@yahoo.com