| RoxAnana a întrebat:

E frumos iarna in parc sa te plimbi cu persoana iubita? sau e prea frig?laughing

Răspuns Câştigător
| Ghost_2224 a răspuns:

Eu ador sa ma plimb iarna prin parc cu iubitul... blushing sa ma ia in brate cand mi'e frig. love struck

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Niciodata nu e prea frig. Dar mereu dai peste companii neplacuteoh go on

| pwp a răspuns:

rolling on the floor)
daca esti cu persoana iubita, nu mai conteaza atmosfera big grin

| RoxAnana explică:

Cum ar fi?

| Elena1994 a răspuns:

Intr-un fel e frumos. dar intr-adevar e prea frig...am avut aceasta experientalaughingbig grin.

| AlndChocolate a răspuns:

Cand esti cu persoana iubita nu mai conteaza ca e frig afaralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte frumos