| FeelsLIKEmusique a întrebat:

E intr pentru fete. Stiti cumva ce culoare se potriveste la buze cu parul brunet?
(tinand cont ca am un mic defect si ca nu vreau sa iasa in evidenta- am buzele mari ) laughing Va rog ajutati-ma! Dau funda!
Va multumesc,
Maralove struck

Răspuns Câştigător
| LittleKiss a răspuns:

Sa ai buzele mai nu este un defect. multe fete si-ar dori acest lucru. daca tot zici ca ai buzele"mari", incearca sa te dai cu un ruj de o nuanta bej si dupa aceasta sa aplici un gloss de aceeasi culoare. :X Funda?

2 răspunsuri:
| fzr23 a răspuns:

Si eu am buzele mari si ma mandresc cu asta. Nu e un defect, din potriva. Incearca sa eviti rujurile. In general pe fetele brunete le prinde rosul aprins, dar daca nu vrei sa scoti buzele in evidenta aplica doar un gloss transparent... o sa fie atat de senzuale. Sper sa iti schimbi parerea... multe ar dori sa aiba buzele tale.

| enigma_5115 a răspuns:

Nu stiu.cred ca ti s-ar potrivi ceva cu sclipici.roz deschis.nu stiu asa cred eubig grin