| lOrd2Skill a întrebat:

E neortodox sa dormi la un prieten/o prietena acasa la el/ea?

Scuzati categoria chiar nu stiam unde sa o pun

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ortodoxia e o religie, ce treaba are cu dormitul tau la prieteni?

| Vans a răspuns:

Ceplm

| MilkWithCereals a răspuns:

Nu este deloc. E ceva destul de normal. happy

| Brunette67 a răspuns:

Nu credthinking eu cu cea mai buna prietena a mea dormim destul de des una la cealalta pentru ca suntem ca doua surori. Depinde de familia fiecaruia si de conceptiile fiecaruia.

| radioactive00 a răspuns:

Nu este, de ce ar fi? Dintotdeauna au fost persoane care sa doarmă la prietene si nu a fost o tragedie. Mama e destul de religioasa si nu are nicio problema cu asta.