| MetalLover a întrebat:

E normal ca alunitele sa se coloreze (inegreasca) in timp?

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Da.Eu asa am patit cu vreo 2 alunite.Cand eram micuta erau maronii, acum sunt negre si atat de dragute:d

3 răspunsuri:
| 9089 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, trebuie sa ai grija de elehappy
din cate stiu eu poate fi din cauza alimentatiei necorespunzatoare, dar semnele pentru care ar trebui sa te ingrjorezi sunt urmatoarele :
cresterea alunitei in suprafata si profunzime;
• modificarea aspectului;
• aparitia unor ulceratii spontane sau a unei hemoragii;
• aparitia unei leziuni;
• prurit.
Oricum, cand alunitele devin mai mari, sau se modifica, isi schimba culoarea in rosu, atunci e motiv de ingrijorarehappy
Stiu ca si mie mi s-au innegrit cateva, probabil ca este ceva de la ele, se "maturizeaza" sau asa cevabatting eyelashes, sper ca te-am ajutat.
Numai bine.

| Gabbryella a răspuns:

Paai cred ca da ca si mie mi s''a intamplat asa la o alunita.