| anonim_4396 a întrebat:

E o problema daca ai 17 ani si inca nu ai avut un prieten?

Răspuns Câştigător
| Yosifica a răspuns:

Buna, nu cristina,din punctul meu d evedere nu este o problema...ori cand poti sa-ti faci un iubit, doar trebuie sa te faci remarcata printr`un gest, conversatiie etc.nu te luat dupa alte fete care de la 11 ani au iubit, mai bine cuminte si cand vei considera tu ca este cel mai potrivit moment atunci iti faci iubit... sper ca te-am ajutat :* te pup

7 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Fetito nu inteleg graba asta. pana la 100 de ani ai timp berechet. si eu am aproape 18 ani si nu am avut nicio gagica pana acum. asa ca las-o mai moale.

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu vad o mare problema in asta! Important e sa gasesti pe viitor un baiat care sa te iubeasca si sa te resepecte si sa va si intelegeti si poate cine stie va si casatoriti si totul va fi okhappy

| elasexygagica a răspuns:

E o problema grava, fato mai iesi din casa

| RyGoLeTa a răspuns:

Nui nicio problema, trebuie doar sa astepti momentul potrivit.Nui graba, trebuie doar sa astepti baiatul potivit si poate pe la 18 ani sa ai un prieten. sper ca te-am ajutat.te pupkiss. Funda?

| Iuli_9028 a răspuns:

Nu

| adele24 a răspuns:

Problema altora, nu a ta. Prietenii, sau mai bine zis iubitii ti-i alegi doar tu, in functie de ce criterii vrei. Tu decizi care este varsta la care vrei sa ai primul prieten, primul sarut, o familie, etc. Nu este nimic inregula dupa parerea mea. esti tanara, ai timp happy

| Yosifica a răspuns:

Multumesc pentru fundita, sper ca te-am ajutatkiss:X