| nuconteaza0943 a întrebat:

E ok sa am la aproape 15 ani, 1.60 înălțime?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai nevoie de 7cm si nu cred ca-i posibil intr-un an, sa cresti atat de mult.
Baietii cresc in inaltime pana la 19- 20 de ani, asadar rabdare!

| DonEduardo a răspuns:

Da, categoric nu ai nanism sau gigantism

| Anonima163333 a răspuns:

Daca esti fata esti ok, dar daca esti baiat esti putin cam scund...depinde si de perioada ta de crestere, poate mai cresti vreo 7-8 cm ca mai ai timp

| Andreiomul a răspuns:

Ești ok așa cum ești, înălțimea nu te definește, ci caracterul.

| AndreiG007 a răspuns:

Da, exista fete cu 1.60 la 20 de ani. Fiecare creste in functie de cum poate.