| Cristina5057 a întrebat:

E ok sa am niste scurgeri maronii de 3 zile? Mentionez ca am avut contact sexual protejat si nu s-a spart prezervativul sau ceva + ca am întârziere a ciclului de 12 zile (am mai pățit)

Răspuns Câştigător
| NarcisIfrim a răspuns:

Dupa spusele tale, ar putea fi o reaceala sau o infectie. Daca a fost totul protejat nu poate fi altceva.Cel mai indicat e sa iti faci niste ceaiuri si daca poti mai bine te-ai duce la un consult.

2 răspunsuri:
| Vash96 a răspuns:

Ai hemeroizi

| Darkshadoww a răspuns:

Ori ai infectie ori trebuie sa iti vina, eventual poti sa te duci la un ginecolog sa vezi daca ai infectie