| roseisabluesky6 a întrebat:

E ok sa-mi placa de cineva um baiat cu un an mai mic decat mine?
Iar el, zilele trecute, cand am trecut pe langa liceul unde e fosta lui iubita(colega de clasa), a imceput sa ironizeze liceul, daca pot spune asa. De ce ar face asta? Plus ca a negat cu nepasare atunci cand l-am intrebat daca are colegi acolo. Pareri! Am nevoie. Dau funda :*

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E ok daca voi va intelegeti bine, nu e o diferenta mare. Nepasarea aia inseamna ca ori n-a simtit nimic pentru ea si au avut o relatie de fatada ori din contra, ii pasa mult de ea si incearca sa-si ascunda regretele in spatele indiferentei.

| EllaM94 a răspuns:

Nu e nimic rău că e mai mic ca tine cu un an ( dragostea nu are vârstă ) in plus nu e mare diferenta. Iar la faza cu ironizarea acelui liceu, sunt 2 variante.
1.Incă mai are sentimente pentru fosta.
2. Poate si el te place si dorea sa transmita mesajul ca nu mai simte nimic pentru ea.

| roseisabluesky6 explică:

Faptul ca ascunde asta fata de mine e pentru ca el vrea ca eu sa am o anumita parere despre el sau nu vrea ca eu sa stiu despre asta cu un motiv?
P.S. am uitat sa mentionez ca in momentul cand a trebuit sa ne despartim in timp ce mergeam spre scoala, a facut ceva ce nu a facut niciodata: mi-a trimis un pupic in aer cu mana, si dupa mi-a facut cu mana, daca intelegeti laughing)))