| Dyingfetus a întrebat:

E un baiat in scoala, mai retras. Adica nu ca e timid. El face farse si a ajuns de cateva ori la director, dar nu e nesimtit ca toti cocalarii aia si repetentii. Bine, ok. Probabil e putin dur cu cei care ii enerveaza. Da nu ii injura ca toti prostii de pe strada, sau faze, el baga niste glume care te fac sa razi pe seama lor, doar numai daca il enerveaza.
Vreau sa zic ca e putin genul meu ...Am avut o prietena care il stia desii nu se intelegeau, si mi-a zis despre el. Asculta aceleasi, dar absolut aceleasi formatii rock ca si mine, ii plac filmele horror ca si mie. Mi se pare de treaba. Plus ca o data am avut ocazia sa vorbesc cu el cand ne-a inchis gardianul afara ca cica se sunase de mult. Dar nu am vorbit decat la ce materie intarzie fiecare.
Eu nu prea am prieteni, si mi-ar placea sa intru in vorba cu el, dar nu stiu cum. Vreo idee?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai nu stiu depinde si de firea ta, daca esti mai energica mai retrasa, insa, ca sa te bagi in seama cu el poti sa-l intrebi cat e ceasul, cat mai e pana se suna chestii din astea apoi ii zici "parca te cunosc de undeva. a da pe noi 2 ne-a inchis gardianul afara cand se sunase mai stii?" si din asta vezi si tu ce mai zice si mai dezvoltati subiecte de vorbahappy sper ca te-am ajutat numai bine si sarbatori fericite:*

| ChocaholicBi a răspuns:

Pai vorbeste cu el, spune-i prietenei tale sa ti faca cunostinta cu el. Daca nu o sa ristii nu o sa catigi. Dupa ce va cunosteti puteti vorbii despre formatile accelea si filmele. Poate afli si niste filme noi interesante. Succes! Funda?

| Spark a răspuns:

Pai e simplu. O sa ma pun eu in lucul lui sa vad cum mi-ar placea sa fiu abordathappy In primul rad daca as fi mai retras prima conv ar fi mai placuta pe mess, (deci fa rost de id-ul lui) dupa a doua zi sa zicem m-as simti ok sa fiu bagat simplu in seama cu ce faci bla bla deci daca e mai retras incearca sa o iei usor cu elhappy