| BackAgainToTPU a întrebat:

E un copil de-o varsta cu mine (baiat) care vrbea cu mine mai mereu. Avea DND pentru toti mai putin eu, treaba lui fiind ca vorbea cu mine(pe mess).
Eram competitivi, faceam concursuri intre noi care era mai tare, funny...
Eram prieteni(remember, just friends). Faceam glume dar acum s-a schimbat radical, adica nu mai vorbeste cu mine, are dnd numai pentru mine, restul sunt liberi sa vorbeasca, discutiile nu mai au hazul de altadata, erau discutii "tampit" de deschise, jucam colegii ca pe o carte laughing...
Ce poate fi cauza? Ce pot face, avand in vedere cand il intreb de ce nu mai face glume, el spune ca acel cuvant nu mai exista pentru el?
Am aruncat injuraturi reciproc (eu mai putin, dar si eu)... Se ia de mine din orice chestie si mentionez ca NU AM CUM SA IL SCOT NU STIU PE UNDE. Singura metoda de a ne vedea este la scoala...
Ajutor!

3 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Poate s-a plictisit.Nu stiu, eu zic sa-l lasi deocamdata, poate te va cauta el.

| Butsilee a răspuns:

Hmmthinking
Daca v-ati injurat, situatia e uratasad
Si poate a devenit rece cu tine, din cauza ca a auzit ceva despre tine, sau a aparut o alta fata in viata luilaughing orice e posibil, toate barfele care au ajuns la urechile lui l-au intrigatsad minciuni si iar minciunisad
Daca il placi, lupta pentru elhappy
Daca nu il placi, nu te mai obosii atat sa aflii enigma oh go on
Au si ei toaneoh go on

| perro12 a răspuns:

Uite eu vb cu o fata in fiecare zi cate 2-3 h timp de o saptamana, dar dupa aceea am observat ca nu mai am timp sa fac altceva.De aceea nu am mai intrat aprox. o luna pe mess.Deci lasa-i un pic de spatiu sa vada de activitatile lui.happy

HF