| mrclaust a întrebat:

E ziua mea de naștere... și nu am avut o zi prea buna asa ca caut cât mai multe urări de bine. Puteți sa ziceți orice dar speram sa ma înveselească cineva. Împlinesc 14 ani.

4 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

La multi ani.Sa ai tot ce-ti doresti in viata:Sanatate, fericire, bani, si altele.Nu mai lasa alte lucruri sa te intristeze pentru. doar o data pe an e ziua ta de nasterebatting eyelashes.

Ps: si eu am tot 14 anihee hee.
La multi ani inca-o databatting eyelashes.>:d

| Piiink a răspuns:

La multi anii :X:X daca te-as cunoaste tias spne ca te iubesc :X laughing :X dar orkm la multi anii si sa ai tot ce iti doresti dar dc ai avut o zii naspa sad?

| mrclaust explică:

Multumesc

| adaada31 a răspuns:

La multi ani! Este cea mai simpla si mai medesta urare.