| papatukjatlekjulk a întrebat:

Ei, uite si o intrebare banala...ati avut o zi buna azi sau nu? De ce?happy

Răspuns Câştigător
| ~< super girl >~ a răspuns:

Buna`!
uite iti spun sj tie` ce l`am spus sj prietenilor mei`
"am inceput saptamana cu stangul"
nu am avut o zi togmai buna`:(
m`am trezit tarziu`sj erea sa pierd autobuzuu...
pe care mai bine`l pierdeam pentru ca niste copii(tsiganiX(X(X) au dat cu o piatra in parbriz:|iar geamul s`a croit in miiii de partsi`
sj soferul mergea cu 10 km/h :| din cauza ca ei erea frica`:( sa nu se sparga geamul sj sa vina.
un vecin de`al meu a murit intr-un accident de masina:| unde nu avea nici o vina:(
aici am fost aproape martora:(:((:((
http://www.videonews.ro/......-2-fetite/
pisica mea pe care o iubesc enorm e bolnava`:((

deci crede`ma ca am un feeling ca saptamana asta se va incheia rau`:(

deci cum crezi ca e?:(
buna sau rea:((

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Azi nuhee hee. Pentru ca am aflat ca dau lucrare maine la matematica big grin.

| Silvia a răspuns:

Minunata.Eh` de aiawhistling.

| Marii a răspuns:

Nu prea buna, dar nici prea rea.happy

| Alisa a răspuns:

Pai si buna si rea.
Buna, pentru ca am ras, am facut glume, mi-am vazut colegii si suntem foarte uniti in tot ceea ce facem.
Rea, pentru ca mi-am pierdut unul dintre cerceii care insemnau foarte mult pentru mine (erau de la una dintre cele mai bune prietene).

| larrii a răspuns:

Buna :X pentru ca ma lasa mama sa ma duc la Guess Who & Spike - TUr love struckxx blushing

| mary a răspuns:

Azi am avut o zi buna.de ce? pentru ca:la fizica amscapat de ascultat (proful nostru, un tampit, are mania sa traga la biletele si daca te trage, te-ai ras), la biologie nu ne-a ascultat si n-am nota, la chimie, ca niciodata, a fost super, mi-a placut si am raspuns si mult. la engleza dirigu' a glumit cu noi deci nu am facut-o. la romana profa ne-a citit un text care i-a luat toata ora si "am adormit" efectiv. iar... la franceza... profa nu ma mai batut atat de mult la cap ca de obicei. sper ca nu te-am plictisitlaughing :*. deci in mare am avut o zi buna.

| TzaCaNeL a răspuns:

Eu azi am avut o zi foarte buna, dar mi-a stricat-o putin profu de mate straight face

| wouldyoukillapuppy a răspuns:

Bunicikhappy, profii au stricato mai multtongue

| Muffins a răspuns:

Da! foarte! Am luat doi de zece la romana si nu mi-o trecut testul la geogra la care nu as fi luat o nota buna:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut o zi buna, pentru ca am si luat note bune si m-am simtit mai energica si mai vesela ca oricand... poate pentru ca a venit in sfarsit primavarahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea buna straight face.
Dupa o saptamana de stat acasa prima zi de revenire a fost cu adevarat obositoare. Mi se inchideau ochii la fiecare ora laughing.