| anonim_4396 a întrebat:

Emo...pro sau contra? Argumentati de ce.tongue

Răspuns Câştigător
| Miruncik a răspuns:

Eu sun pro ...deoarece imi plac foarte tare emo.

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Emo pe interior (in suflet) este o stare. Nu sunt nici pro, nici contra. Fiecare are sentimentele lui. Oamenii astia au motiv sa sufere.

Emo pe exterior (fizic) mi se par niste cocalari care vor sa iasa in evidenta prin tunsori sm3k3r3 si haine sh00k@r3.
Bafta

| saku970 a răspuns:

Buna!
Contra...majoritatea se drogheza,fumeaza, au niste tunsori ciudate care le acopera ochii, se izoleaza de lume si cred ca ei sunt singuri de pe planeta care sunt tristi dar de fapt sunt multi oameni carora li s-a intamplat mai multe necazuri decat sa poata suporta creierul omenesc dar ei totusi continua sa traiasca cu capul inainte fara sa se planga intr-un colt, fara sa isi taie venele sau sa se izoleze de societate pe motivul stupid "eu sunt diferit" cand de fapt motivul este "sunt anormal"! Ma eneveaza cei ca ei care se cred speciali cand ei de fapt sunt decat niste paduchi in societatea asta mare!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Contra.E prostie.