| SweetAsCandy a întrebat:

Era o melodie (am auzit'o luna trecuta eram la piscina), imi aduc aminte doar cum suna refrenul era destul de ritmat si la sfarsitul unei fraze spunea "eres tu" era ori in spaniola ori portugheza :p chiar imi place melodia vreau sa stiu cum se cheama sad funda love struck

Răspuns Câştigător
| Emma6 a răspuns:

Asta este?
http://www.youtube.com/watch?v=LKORETUEc1w el dragon- mi vida eres tu :o3 :x este in spaniola
Funda eu am raspuns prima :o3

1 răspuns:
| xMoTaNeL a răspuns:

Narcotic Sound and Christian D - Poesia de Amor
Poate asta este.Incearca.Nu stiu sigur. Daca e gresita nu sari pe mine ca am gresit puppy dog eyes.