| scoomp a întrebat:

Era o melodie si la refren zicea : he.ie ie...he ie ie.(nu mai stiu cumbig grin) tou tou tou.si din nou hei ie ie.au dansat majoretele de la galbinari pe melodie.intrati pe youtub sa asc melodia : scrieti; majorete locul 1 galbinari.plz help.am nevoie de un cd cu muzica pentru majorete pentru ziua sporturilor si melodia aia chiar mi-a placut si la rubrica dans as vrea sa o pun.popp...plz help me:X am nevoie urgent

Răspuns Câştigător
| cristiano93_5452 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=cei1TFaSihw ALEXANDRA BURKE :X:X :* zi mersi si da-mi fundita

7 răspunsuri:
| →s ♥ ą← a răspuns:

David guetta memories
http://www.youtube.com/watch?v=vTKEnyClayw
fundita;;)

| Nameless a răspuns:

Tu vrei sa stii cum se numeste melodia? daca da, nu cumva e Avril Lavigne - girlfriend? http://www.youtube.com/watch?v=8ZSImx5u88Q

| Nameless a răspuns:

Nu cumva e Avril Lavigne - Girlfriend? http://www.youtube.com/watch?v=8ZSImx5u88Q ( daca am mai postat o data asta imi cer scuze.)

| cristiano93_5452 a răspuns:

Omg am auzit si eu melodia frate am fost bodiguard la un meci de handbal si au dansat si era aceeasi melodie si eu o caut e cea mai tare melodie. da aia mai zice si ceva gen when you do it.sau ceva de genu si oo ooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaco

| scoomp explică:

Nucrying nu asa se numeste.va rog intrati pe majprete galbinari locul 1 p neamt pe youtub si o ascultati. daca stiti cum se numeste dau fundita:*

| alexyo1 a răspuns:

Nickelback - When We Stand Together