| valeria4u a întrebat:

Era pe facebook o poza gen "Puteti sa ma barfiti cat vreti. Ma simt ca o vedeta P.S. autografe nu dau". Stiti unde pot sa o gasesc? ♥ Multumessc...

5 răspunsuri:
| mada1820 a răspuns:

Buna,caut-o pe pagina Cuvinte vulgare si acolo ai sa o gasesti!

| Scintilla a răspuns:

Daca stii ceea ce vrei sa spui atunci de ce nu iti editezi tu frumos o poza in care sa pui tu textul care il simti tu, pentru ca desi sunt anumite texte in care te regasesti, de cele mai multe ori trebuie sa iti afisezi propriile sentimente in propriile cuvinte.

| Băă_Corina_1999 a răspuns:

Pai daca stii cum se numea pagina, dai la pozele ei...