| mrclaust a întrebat:

Era un desen animat cu niște băieți care aveau niște roboței cât palma făcuți din mai multe bucăți ce aveau in mijloc un orificiu prin care atunci când apăsai un buton iesau niște bile cu care trebuia sa învingi celalalt roboțel sau sa faci diverse chesti. Si roboțeii astea aveau tot felul de abilitați și aveau niște scuturi ce te ajutau sa țintești. Imi puteți spune cum se numește desenul animat?

Răspuns Câştigător
| cosmyn1999 a răspuns:

Buna.era ''b-daman''

2 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Cand imi amintesc iti zic ca acum imi sta pe limbalaughing.A da, Bakugan, parca asa nu?

| mrclaust explică:

Nu bakugan