| AndreeaSiAndra a întrebat:

Este a 3-a oara cand pun aceasta intrebare si va rog sa imi raspundetidoar cei care stiti: Buna si la multi ani TPU.Cine imi da si mie un cod promo pe lady popular? Stiu ca nu imi trebuie la cumaparare de diamantedar vreau diamante in plus.La ce nr de telefon trebuie sa sun ca sa cumpar diamante?(vreau sa sun nu sa trimit mesaj.)Sunt pe orange.Raspuns urgent!

2 răspunsuri:
| JustMeBăi a răspuns:

Codul promotional este "lady" (fara ghilimele). Dar iti da doar 50 de diamante, nimic special...

| ApofissPapaya a răspuns:

@Andreea, off: am vazut ca ai pus intrebarea de 3 ori, dar ai spus sa raspundem doar cei care stim. Daca nimeni de aici nu stie, poti sa mai pui intrebarea de sute de ori, ca nu vor fi raspunsuri legate de ea.
on: nu ar trebui sa scrie acolo vreun numar? Vreo adresa, daca tot vor clienti la jocul acela sa lase si un nr!
Spor la joc si imi cer scuze daca team suparat.big grin