| camelia1994 a întrebat:

Este adevarat ca nina dobrev si ian somerhalder s-au despartit?

3 răspunsuri:
| Ana8785 a răspuns:

Da, s-au despartit de aproximativ doua luni. Au avut o relatie de trei ani. Nu au vorbit inca in vreun interviu despre motivele despartirii pentru ca sunt discretii in legatura cu viata personala, dar se speculeaza ca este vorba de diferenta de varsta. Ea are 24 de ani, el are 34 de ani si isi dorea ceva mai serios, iar ea nu era pregatita pentru asa ceva este inca tanara.

Si mie imi pare rau ca nu mai sunt impreuna, erau un cuplu ata de frumos.

Poti citi mai multe stiri actuale despre ei aici:

http://www.blogvedete.com/tag/nina-dobrev/

De altfel, pe www.blogvedete.com gasesti zilnic stiri despre o multime de vedete. Eu il citesc zilnic si l-am recomandat mai multori prieteni. Sa-mi spui daca ti-a placut. Sper ca am fost de ajutor :-)

| Nicki18 a răspuns:

Da,e adevarat.