| PandaEcrazy a întrebat:

Este adevarat ce se zice:iubirea nu moare niciodata? eu nu prea cred dar spuneti-mi parerea voastra

Răspuns Câştigător
| EleBadgirlEle a răspuns:

Iubire pentru un baiat este eterna doar daca il iubesti cu adevarat pe acesta iar daca moare inseamna ca aveti greseli in viata

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Care iubire?
Nu,hai să o iau invers: tu ai înceta vreodată să îţi iubeşti părinţii?
Poate iubirea pentru un băiat ar înceta,dar iubirea pentru oameni în general,animale,lucrurile care îţi plac(pentru că e tot un fel de iubire,de exemplu: iubesc să citesc),ele încetează? Bun,şi atunci ce se întâmplă? Eu nu mai iubesc,gata, mă apuc să urasc?

Nu, iubirea nu moare niciodată.

| Simpluuu a răspuns:

eu zic ca moare! doar prima traieste!

| PandaEcrazy explică:

Iubirea pentru un baiat

| Marius444 a răspuns:

D-apai... logic ca nu more, doar nu-i om/vaca/gaina.