| MONIKA_3793 a întrebat:

Este bine cand intrebi un baiat daca vrea sa fie cu tine pentru ca tu nu mai poti astepta?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu il poti accepta nici nu il mai intrebi.

| dydy1992 a răspuns:

Nu,nu e normal straight face
Baietii trebuie sa faca primul pas, sa intrebewinking

| Ella_4255 a răspuns:

Mie nu mi se pare o prostie deloc eu am facut exact acelasi lucru cu unu si am fost cu el :X

| Silence_1239 a răspuns:

E bine nu numai baietii pot face primul pas dar si fetele asa ca nu este o problema daca tu incepi prima! sUCCESE~happy

| MONIKA_3793 explică:

Am folosit sfatul tau ELLA si am aflat ca era prea tarziu,... el a crezut ca eu nu-l plac si acum place alta fatacrying