| pamparam20 a întrebat:

Este cineva aici pe TPU care canta la vioara si ii placemult de tot? si daca vrea sa mai discutam despre asta. nu stiu mi-as dori pe cineva cu care sa pot vorbii despre muzica despre vioara caci nu am pe nimeni toti pe care ii cunosc eu fac vioara din obligatie de aia intreb daca oare mai exista cineva care face acest lucru cu daruire? va rog lasati-mi mesaj cu id vostru daca vreti sa mai vb

1 răspuns:
| adyady54 a răspuns:

Eu eu eu eu eu! Si eu cant muzica clasica si David Garrett e idolul meu.