| sexychick_4075 a întrebat:

Este cineva psiholog sau student la psihologie si poate sa ma asculte si sa ma ajute? Va rog mult de tot pentru ca nu mai pot.Lasati va rog id si promit ca primul psiholog bun primeste fundita :d

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca vrei sa vorbim poti sa imi lasi un id pe privat. Nu sunt student la psihologie dar cred ca te-as putea ajuta.

| sexychick_4075 explică:

LOL lunteti nebuni? Nu vreau produse si nici nu sunt agresata in familie sa sun la salvati copii. Doamne fereste cred ca voi trebuie s ava duceti la psihiatru.

| yanny`s a răspuns:

rolling on the floor ce raspunsuri ai primit dmnelaughing

incearca sa te duci la un psiholog sa vorbesti in orasul in care locuiesti. de ce nu incerci asa?

| IsabelaIssa a răspuns:

Eu am facut psihologie, daca te pot ajuta cu ceva, lasa-mi mesaj privat.

| TabooR a răspuns:

Eu nu sunt dar iti pot recomanda pe cineva este psihidatru 0740362681 se numeste Gaspar, este de la fundatia Salvati copii succes!

| Instinkt a răspuns:

Dj_star_gabi10 n-us student dar crede-ma dau sfaturi bune te pot ajutawinking

| andr33a_5009 a răspuns:

Eu am facut facultatea de psihologie, daca pot sa te ajut lasa-mi mesaj privat

| 2PAC_5906 a răspuns:

Eu.strunfi