| ItIsAlright a întrebat:

Este dureros atunci cand iti faci un tatuaj permanent?

Răspuns Câştigător
| BndVictoria a răspuns:

Citeste articolul acesta este despre tatuaje, te va ajuta : http://www.roportal.ro/......e-5450.htm

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Depinde de zona în care îl faci și dacă pielea e mai sensibila o sa te doară puțin mai rău.

| Xtadelo a răspuns:

Dalaughing

| MiculFaraon a răspuns:

Doare oarecum dar depinde zona si la cine il faci happy. Succes.

| Sarraa97 a răspuns:

Da.Dar depinde si zona unde iti faci tatuajul.Acum de 1 mai cand am fost la padure un prieten care are 18 ani si-a facut un tatuaj.I l-a facut varuso ca are ustensilele necesare sa zic asalaughingsi i la facut acolo la padure pe patura si ce sa zic l-am vazut tot tramura si se enerva foarte repede. Tatuajul si l-a facut pe picior intr-o parte. Apoi schiopata putin.laughinglaughingDaca esti beat(a) sau doar putin ametit(a) iti curge mai mult sange ca atunci cand esti treaz(a) (in caz ca curge) laughing

| mathe13 a răspuns:

Da