| alynutza_6780 a întrebat:

Este greu pe clasa a 9-a la mate-info? Se face foarte intensiv mate?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Faci 4 ore pe sapt.maxim 5...
da, este cam greu dar daca te tii de carte vei face fata cu brio.bafta! :*

| Marcelino a răspuns:

Si mie imi este putin frica.Am exact acelasi profil ca al tau si am trecut tot a 9a.

| crrinnaaa a răspuns:

Deocamdata nu adica cu vreo 2 3 ore in plus ca in scoala generala... dar a 11 a 12 ajungi intre 11-13 ore de mate pe saptamana

| Lilutz a răspuns:

Ceau! Mate o sa ai cam 4-5 ore pe saptamana in a 9-a.Info 1-2ore. te-am pupatkiss