| anonim_4396 a întrebat:

Este normal ca diriginta sa iti scada nota la purtare dintr-un simplu incident la sport?

Răspuns Câştigător
| Gabitsaaa a răspuns:

Buna.

Nu cred ca este normal sa faca acest lucru... Doar dintr-un simplu accident la ora de ed. fizica Totusi orice ai fi facut la ora de ed. fizica nu ar trebui sa iti scada nota la purtare. Este incorecta thinking Te pup, ai grijaa de tine :* >big grin

3 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Depinde si de 'simplul accident'.

| annna a răspuns:

Nu cred

| Ella_4255 a răspuns:

Nu stiu da depinde de gravitate eu as zice ca nu da iti dai seama cum pot fi unele diriginte